Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Nowość

OSMO 3111 Wosk Olejny Dekoracyjny Lazurowy Biały

397,00 zł

Producent: OSMO
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (10 OPAKOWANIE)
Waga:3.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:OPAKOWANIE

OSMO 3111 Wosk Olejny Dekoracyjny Lazurowy Biały jest półprzezroczystym woskiem do wykończenia drewna. Po nałożeniu jednej warstwy uzyskamy efekt bogatego profesjonalnego jedwabistego wykończenia powierzchni, ktorą można polerować w celu uzyskania większego połysku. Pozostawia widoczny rysunek usłojenia drewna i pięknie podreśla jego naturalne piękno. Woski Olejne Lazurowe występują w bardzo dużej gamie kolorystycznej, w tym przypadku jest to lazura w kolorze białym, która wyjątkowo podkreśla usłojenie drewna.

OSMO 3111 Wosk Olejny Dekoracyjny Lazurowy Biały jest środkiem transparentnym, z jedwabistym połyskiem, do powierzchni wewnętrznych:

  • szczególnie zalecany do mebli i zabawek dla dzieci oraz do drewna profilowanego, schodów i podłóg drewenianych, parkietów itp.
  • ma mikroporowatą strukturę (pozwalającą drewnu oddychać) na bazie naturalnych olejów/wosków.
  • środek nie pęka, nie łuszczy się, nie zdziera ani nie tworzy pęcherzyków.
  • lazura ta jest produktem hydrofobowym, odpornym na brud oraz ślady wodne.
  • brud można łatwo usunąć. Produkt jest używany od dziesięcioleci w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak kuchnie i łazienki.
  • OSMO 3111 Wosk Olejny Dekoracyjny Lazurowy Biały ma konsystencję kremu (tiksotropowy) i jest bardzo prosty w aplikacji.
  • wymaga konserwacji w małym stopniu lub wcale.
  • po wyschnięciu powłoka jest odporna na zabrudzenia z wina, piwa, coli, kawy, herbaty, soków owocowych, mleka, wody itp. zgodnie z Niemiecką Normą Przemysłową DIN 68861-1C.
  • istnieje możliwość naprawy uszkodzonych powierzchni ( np. parkiet )
  • ilość powłok: jedna powłoka, celem mocniejszej intensywności koloru dwie powłoki. W przypadku podłóg po wyschnięciu nanieść powłokę zabezpieczającą jednym z bezbarwnych Wosków Twardych Olejnych OSMO 3032, 3062, 3065, 3232 lub 3262

Nanoszenie: blacha, wałek, szczotka, szmatka, maszyna do polerowania

Czas schnięcia: ok. 12 godzin (przy zapewnieniu dobrej wentylacji); pyłosuchy po ok. 6 godzinach

Wydajność: 1 litr wystarcza na 20-25 m2 (przy jednej powłoce)

Zalecenia: W celu zabezpieczenia wybarwień na powierzchniach obciążonych (parkiety, deski, schody ) zaleca się nanieść powłokę Twardego Wosku Olejnego OSMO 3032, 3062, 3065, 3232 lub 3262 . Przy zastosowaniu na meblach, drzwiach i innych nie obciążonych powierzchniach nie ma konieczności nanoszenia tego zabezpieczenia.

Uwaga: Wszelkie używane tekstylia należy natychmiast wyprać lub przechowywać w hermetycznym pojemniku (niebezpieczeństwo samozapłonu). Wyschnięta powierzchnia nie jest palna zgodnie z TL A – 053. Stopień palności odpowiada wymogom niemieckiej normy DIN 4102 (Stopień palności materiałów i części budowlanych) klasy B 2 (środek normalnie zapalny).

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
(Tą zakładkę możesz edytować w dziale Wygląd/strony)

Szybki kontakt:

tel. 58 562 13 53
tel. 693 568 550
fax. 58 562 13 53

Znajdziesz nas:

sklep internetowy Kontakt z nami »
(Tą zakładkę możesz edytować w dziale Wygląd/strony)

Zamów teraz:

sklep internetowy Własny sklep »

sklep internetowy Pozycjonowanie »

sklep internetowy Hosting, serwery »

sklep internetowy Rejestracja domen »

sklep internetowy Strony www »

sklep internetowy Grafika www »

oprogramowanie sklepu Dodatki »

sklep internetowy Reklama www »

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.